Çorum Valisi Sayın Mustafa Çiftçi, İlçemiz Devlet Hastanesinde Tedavi Gören Hastaları Ziyaret Etti.

Çorum Valisi Sayın Mustafa Çiftçi ve Çorum İl Sağlık Müdürü Ömer Sobacı haftanın Cuma günleri düzenli olarak il merkez ve ilçelerdeki hastaneleri ziyaret etmeye devam ediyor.  Bu kapsamda Çorum Valisi Mustafa Çiftçi, İlçemiz Devlet Hastanesi´nde tedavi gören hastaları ziyaret etti.

Vali Mustafa Çiftçi, geçmiş olsun dileklerini ilettiği hastalarla bir süre sohbet etti. Ziyaretten dolayı çok mutlu olduklarını ifade eden hastalar ise Vali Çiftçi´ye teşekkür ettiler.

Tedavi gören çocuklara oyuncak hediye etmeyi de ihmal etmeyen Vali Mustafa Çiftçi, hastalara acil şifalar dilerken, doktor ve sağlık personellerinin anlamlı bir görevi yerine getirdiklerini belirterek, kolaylıklar diledi.

Hasta ziyaretlerinin ardından Vali Çiftçi, Osmancık Devlet Hastanesi Başhekimi Op.Dr. Halise Babayiğit´den hastane ve çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Vali Mustafa Çiftçi´ye Osmancık Kaymakamı Hakan Alkan, İlçe Jandarma Komutanı Tevfik Kara,  İlçe Emniyet Müdürü Bahadır Vurgun ve Çorum İl Sağlık Müdürü Ömer Sobacı´da eşlik etti.