Kaymakamımız Sayın Fikret Zaman, Kaymakamlık Toplantı Salonunda yapılan toplantıda İlçemize bağlı Mahalle Muhtarları ile bir araya geldi. 

Yapılan istişare toplantısına İlçe Emniyet Müdürü Adem Yüce, Belediye Başkanı Yardımcısı Kadir Eskiadam, İlçe Yazı İşleri Müdürü Şenay Aksan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut Tökel, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdür V. Seval Arslan ve Mahalle Muhtarları katıldı.

Muhtarlarımızın mahalleleri ve İlçemizle ilgili sorun istek ve önerilerinin değerlendirilerek çözüm önerilerinin sunulduğu toplantıda özellik yaz aylarının  gelmesiyle oluşabilecek olumsuzluklara karşı vatandaşlarımızın çöplerini poşetleyerek çöp konteynırlarına atmaları hususunda bilgilendirilerek farkındalık oluşturma kararı alındı. Kararı vatandaşlarımıza duyurma hususunda Mahalle Muhtarlarımız, Belediyemiz, Milli Eğitim Müdürlüğü ve Müftülük gibi kurumların ortaklaşa çalışmasının uygun olacağı değerlendirildi. 

Toplantıdan memnuniyet duyduklarını ifade eden Mahalle Muhtarları, Kaymakamımız Sayın Fikret Zaman ile çeşitli konularda fikir alışverişinde bulundu.