Ulusal ve Resmi Bayramlar ile Mahalli Kurtuluş Günleri, Atatürk Günleri ve Tarihi Günlerde Yapılacak Tören ve Kutlamalar Yönetmeliği” Ek (1) Sayılı Başkent Dışındaki İllerde Tebrikata Giriş Sırası esas alınarak hazırlanmıştır.
 
 NOT: Lütfen meydana gelen isim, unvan ve diğer değişiklikleri Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürlüğü faksına (0364 611 42 11)  adresine bildiriniz.
 
 
 
 
 
OSMANCIK İLÇE PROTOKOL LİSTESİ
 
Sıra No Unvanı Adı-Soyadı
1
 
Kaymakam 
 
Hakan ALKAN
2         Garnizon Komutanı Personel Asteğmen Murat DEMİR
3 Belediye Başkanı Hamza KARATAŞ
4 Cumhuriyet Başsavcısı Hasan Hüseyin ALTUNAY
5 Hitit Üniversitesi Osmancık Meslek Yüksek Okulu Müdürü Kadir EROL
6
HAKİMLER, SAVCILAR, NOTERLER VE BARO TEMSİLCİSİ
  Hakim Ali TUNTUR
Hakim Aziz GÜL
Hakim Furkan ÇAKIR
Hakim Yasin KÜÇÜK
Savcı Hasan Hüseyin ALTUNAY
Savcı Zahide ÖLMEZ
Baro Temsilcisi Av. Mustafa Vecdet TUNCAY
1.Noter Leyla GÖKTEN
2.Noter Ahmet Serkan GÖKTEN
7 İLÇE GENEL KOLLUĞUN ÜST AMİRLERİ VE KAYMAKAMLIĞIMIZCA BELİRLENEN TSK MENSUPLARI
İlçe Emniyet Müdürü Bahadır VURGUN
İlçe Jandarma Komutanı         J.Kd.Bcvş. Tevfik KARA
8
 
İKTİDAR PARTİSİ, ANA MUHALEFET PARTİSİ ve MECLİSTE GRUBU BULUNAN SİYASİ PARTİLERİN İLÇE BAŞKANLARI
 Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Başkanı Hakkı GÜNGÖR
 Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Sadık EKER
 Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Satılmış KARATAĞ
İYİ Parti İlçe Başkanı S.Mustafa BOYACI
 
 
9
DEKAN YARDIMCILARI, ENSTİTÜ VE YÜKSEK OKUL MÜDÜR YARDIMCILARI
Osmancık Hitit Meslek Yüksek Okulu Müdür Yrd. Dursun ASLANER
Osmancık Hitit Meslek Yüksek Okulu Müdür Yrd. Zafer KÖSE
 
10
RESMİ GAZETEDE BAKANLAR KURULUNUN İMZA SIRASINA GÖRE İLÇE MÜDÜRLERİ
Cumhurbaşkanlığına Bağlı Kuruluşlar
İlçe Müftüsü Eyüp AYDIN
Adalet Bakanlığı
İlçe Seçim Kurulu Müdürü -
Savcılık Yazı İşleri Müdürü Mahmut KARABUDAK
Mahkeme Yazı İşleri Müdürü Özay ÖZ
İcra Müdürü Murat ERGİN
Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı
 
Osmancık Sosyal Hizmet Merkezi Müdür V.         Mehmet GÜRER
Osmancık Sosyal Güvenlik Merkezi Kurumu Müdürü     
 
Ömer TÖK
Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdür V. Seval ARSLAN
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı
 
Tapu Müdürü İsa YANIK
Kadastro Birimi Sedat ÖZTÜRK
Milli Emlak Şefliği         Ömer İNAL
Gençlik ve Spor Bakanlığı
 
İlçe Gençlik Spor Müdürü Abdullah KÜÇÜKGÖZ
Yurtkur Müdürü Şevket ANAR
Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı
 
Osmancık Organize Sanayi Bölgesi Müdürü A.Emre GÖKEL
Tarım ve Orman Bakanlığı
 
İlçe Tarım ve Orman Müdür V.         Sait EKİCİ
Osmancık Orman İşletme Şefi         Serhat Cihan KESKİN
Koyunbaba Orman İşletme Şefi Harun AYDIN
Zeytin Orman İşletme Şefi         Ahmet MİDİLİÇ
Osmancık Toprak Mahsulleri Ofisi Ajans Amiri Abdurrahman ERUSTA
Tarım Kredi Kooperatifi Müdürü Ahmet KELLECİ
İçişleri Bakanlığı
İlçe Yazı İşleri Müdürü Şenay AKSAN
İlçe Nüfus Müdürü Adnan KUMTEMUR
İlçe Özel İdare Müdürü Erdoğan ELMAS
Bölge Trafik İstasyon Amiri Adil TUTUK
Kültür ve Turizim Bakanlığı
 
Kütüphane Memuru Esra Gül KARATAŞ
Hazine ve Maliye Bakanlığı
 
Malmüdürü Zeki KAPDAN
Milli Eğitim Bakanlığı
 
İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut TÖKEL
Sağlık Bakanlığı
 
İlçe Sağlık Müdür V. Dr. Melehat KENT ERDOĞAN
Devlet Hastanesi  Başhekim V. Dr. Umut BOZKURT
Ulaştırma ve Alyapı Bakanlığı
 
PTT  Merkezi Müdürü Yasin BATAKÇI
Karayolları 71. Şube Şefi Ayhan KIRÇILOĞLU
11
 
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNCE BELİRLENEN MÜDÜRLER İLE ORTA ÖĞRETİM VE İLKÖĞRETİM OKUL MÜDÜRLERİ
İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Adem DAĞCI
İlçe Milli Eğitim Şube Müdür V. Bayram ÇIPLAK
İlçe Milli Eğitim Şube Müdür V. Uğur ULUÇAY
Halk Eğitim Müdürü İbrahim GÖKDERE
Öğretmenevi ve ASO Müdürü Rahmi NAMALIR
Osmancık Anaokulu A. Duygu KARABACAK
Gelincik Anaokulu Tuğba YÜKTAŞIR
Akşemsettin İlköğretim Okulu Lütfi GÖKGÖZ
Gemici İlköğretim Okulu Mahmut KARAKAŞ
İnönüZaferi İlköğretim Okulu Rafet NAMALIR
Koyunbaba İlköğretim Okulu Mehmet ÇIPLAK
Osmangazi İlköğretim Okulu Kıyasettin KARAKÖSE
75. Yıl Cumhuriyet İlköğretim Okulu Mustafa ÇOŞKUN
Damatoğlu İlköğretim Okulu Osman DUMAN
Atatürk Ortaokulu M. Fatih AKGÜMÜŞ
M. Akif Ersoy I.M.H. Ortaokulu Sefa KAYALI
M. Akif Ersoy Ortakolu Sefa KAYALI
Meliha-Rıfat Göbel Ortaokulu Arif PİLAVCI
Nenehatun Ortaokulu Adem ŞAHİN
Osmancık Ortaokulu Aşkın LİMAN
Osmancık İ.M.H. O.O. Orhan GENÇ
Org. Ahmet Çörekçi Y.B.O. Mehmet Ali HIZARBAŞ
Damatoğlu Ortaokulu Osman DUMAN
Anadolu Lisesi Adnan TOKGÖZ
Cumhuriyet Anadolu Lisesi Salih TUNCAY
And. İmam-Hatip Lisesi İdris MAKİNECİ
  İMKB- Metem ATL. M.E.M. Ahmet SALTIK
İ. Karataş Mesl. Tekn. And. Lisesi Ahmet VELDET
Ömer Derindere Fen Lisesi Kerem KÖROĞLU
12 KAMU BANKALARI MÜDÜRLERİ ve  KİT MÜDÜRLERİ
 Ziraat Bankası Şube Md. Ayhan TOHUMCU
 Halk Bankası Şube Md. Murat GÜLŞEN
13 İL GENEL MECLİSİ ÜYELERİ ve BELEDİYE MECLİSİ ÜYELERİ
İl Genel Meclisi Üyesi Süleyman ŞENER
İl Genel Meclisi Üyesi Mehmet YÜCEL
İl Genel Meclisi Üyesi Celalettin AKSAN
İlçe Belediye Meclis Üy. İzzet KARAKAŞ
İlçe Belediye Meclis Üy. Necmettin TATAR
İlçe Belediye Meclis Üy. Turgay ŞANAL
İlçe Belediye Meclis Üy. Yurdagül YILMAZ
İlçe Belediye Meclis Üy. Kadir DELİBAŞ
İlçe Belediye Meclis Üy. Tayfur KARAAĞAÇ
İlçe Belediye Meclis Üy. Oğuz Mete OKUTAN
İlçe Belediye Meclis Üy. İsmail Burak DERİNDERE
İlçe Belediye Meclis Üy. Dursun BARIŞMAZ
İlçe Belediye Meclis Üy. Özgür ŞAHİN
İlçe Belediye Meclis Üy. Erkan YAŞAR
İlçe Belediye Meclis Üy. Erkan YAŞAR
İlçe Belediye Meclis Üy. Mahmut Özhan ARSLAN
İlçe Belediye Meclis Üy. Hüseyin CEBECİ
İlçe Belediye Meclis Üy. Şerif KESKİN
14 TBMM’de GRUBU BULUNMAYAN SİYASİ PARTİLERİN İLÇE BAŞKANLARI
Büyük Birlik Partisi Burak GÖKÇE
Demokrat Parti İbrahim DEMİRCİ
Saadet Partisi Halil İbrahim İNOĞLU
Anavatan Partisi Adnan SARITEPE
Vatan Partisi Aydın KINACI
  Türkiye Komünist Partisi         Murat ÇETİN
15 MESLEKİ KURULUŞLAR ve BASIN KURULUŞLARI TEMSİLCİLERİ
Esnaf  ve San.Od. Bşk. Bayram ÇALIŞKAN
Esnaf Kefalet Koop. Başk. Recep AKER
Toprak Sanayi Koop. Başkanı Yakup KARACA
Şoförler Odası Bşk. Bilal KARATAĞ
Ticaret  ve  San. Odası Temsilcisi Sakin BİLGE
Ziraat Odası Bşk. Ali Osman ŞAHİNER
Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi Bşk. Mürsel GÖKYAR
Osmancık Haber Hacı ODABAŞ
Osmancık Gazetesi Özkan ÖZÇELİK
Osmancık Net (İHA Muhabiri) İsmail KABAKDERE
Osmancık Havadis (AA Muhabiri) Emrah AKILLI
Osmancık Gündemz (DHA Muhabiri) Mustafa ULUSOY
16 ÖZEL BANKA MÜDÜRLERİ
Akbank Şube Müdürü Cüneyt Özer
Deniz Bank Hüseyin ŞAHİN
İş Bankası Şube Müdürü Fatih DÜZÇEKİÇ
Yapı Kredi Bankası Umut ÜNLÜ
17 KAMU YARARINA ÇALIŞAN DERNEK, VAKIF VE DİĞER SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI
Türkiye Dil Edebiyat Derneği Osmancık Şubesi Kazım SEKİLİ
Osmancık Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği
 
Mustafa SARI
Osmancık Muhtarlar Derneği Faruk DELİBAŞ
Osmancık Kent Konseyi Başkanlığı Murat GÖKGÖZ